MK-Tech > Services > MONTÁŽNE A PRACOVNÉ STOLY

Chcete sa dozvedieť viac?

Výroba na mieru umožňuje priniesť do Vášho podniku riešenie, ktoré Vám najviac vyhovuje. Ak sa potrebujete poradiť, ktorý typ je pre Vás ideálny, neváhajte nás kontaktovať.

KONTAKTOVAŤ

Montážne a pracovné stoly

Naša firma Vám dokáže pomôcť aj s návrhom rôznych pracovných stolov a montážnych pracovísk, ktoré Vám uľahčia montáž, testovanie komponentov, alebo celkov z nich. Pre správnu vzájomnú polohu pri montáži vyvinieme vhodné držiaky a systémy, ktoré osadíme na pracovný stôl. Tieto systémy sa pritom dajú prestavať, držiaky vymieňať a podobne.

Využitie

 

Naše montážne pracoviská optimalizujú predmontáž celkov, vzájomnú montáž dielov, pri ktorých je nutné dodržať napríklad presnú vzájomnú polohu, pracovný postup a tak ďalej . Taktiež môžu slúžiť na testovanie funkčnosti výrobkov, či kontrolu kvality.

Využitie týchto pracovísk môže byť pritom viacúčelové, napríklad pri zmene modelu alebo dizajnu sa dajú prestavovať.

Výhody

 

Kompletizácia celkov na jednoúčelovom montážnom pracovisku znižuje možnosť odchýlok pri montáži a taktiež vznik chybných výrobkov. Montované komplety sú hotové rýchlejšie, pracovník má na takomto ergonomickom pracovisku po ruke všetko, čo na montáž potrebuje. Niektoré procesy, napríklad testovanie výrobkov na montážnom pracovisku, môžu byť taktiež viac, či menej automatizované, čo zasa prispieva k zvyšovaniu efektivity a produktivity.

  • Minimalizácia odchýlok pri montáži
  • Redukcia chybných výrobkov vznikajúcich pri montáži
  • Zvýšenie efektivity práce – urýchlenie montáže
  • Zvýšenie efektivity a produktivity vzhľadom na čas a náklady na montáž

Odborné výsledky v rámci noriem a štandardov prinášajú nové príležitosti
nie len pre Váš, ale aj náš osobný rast. Tak máme možnosť spoločne tvoriť
novú technológiu pri každom projekte.