MK Tech

Na┼ía v├şzia

Prin├í┼ía┼ą rie┼íenie ÔÇô bolo, je a bude z├íkladn├Żm pilierom na┼íej spolo─Źnosti. Dobr├ę n├ípady n├ís ved├║ za hranice nezmapovan├ęho ├║zemia. Do miest, kde sa del├şme o svoje sk├║senosti a vedomosti a kde tie┼ż h─żad├íme ─Ćal┼íiu in┼ípir├íciu.

Ako fungujeme

Ka┼żd├Ż z na┼íich projektov m├í jedine─Źn├Ż proces realiz├ície. V┼żdy sa v┼íak riadime pod─ża zau┼ż├şvan├Żch postupov, ktor├ę umo┼ż┼łuj├║ n├ím, ale aj klientovi vstupova┼ą do procesu tvorby n├í┼ího spolo─Źn├ęho projektu.

  • 1 Dopyt
  • 2 N├ívrh
  • 3 Cenov├í ponuka
  • 4 Projektovanie
  • 5 Ods├║hlasenie
  • 6 V├Żroba
  • 7 Testovanie
  • 8 Odovzdanie

Naša história

2009

Za─Ź├şnali sme ako firma v obchode s komun├ílnym n├írad├şm. V├Ą─Ź┼íinou sa jednalo o n├íradie pre automobilov├Ż priemysel. Nako─żko sa jednalo o ┼ípeci├ílne n├íradie, boli v├Żrobky importovan├ę z cel├ęho sveta.

2010

Kv├┤li zvy┼íuj├║cemu sa dopytu sme sa za─Źali venova┼ą dod├ívkam stroj├írskych v├Żrobkov. Taktie┼ż sme za─Źali pon├║ka┼ą a dod├íva┼ą n├íhradn├ę diely pod─ża v├Żkresovej dokument├ície.

2011

V tomto roku sa podarilo z├íkazn├şkom doda┼ą niektor├ę pr├şpravky, ktor├ę im u─żah─Źili a ur├Żchlili mont├í┼żne procesy. Tieto v├Żrobky na┼íi z├íkazn├şci odoberaj├║ dodnes a nebolo nutn├ę ich doteraz modifikova┼ą.

2012

Bez roz┼í├şrenia ponuky materi├ílu nemohla na┼ía firma r├ís┼ą a napredova┼ą. Preto sme roz┼í├şrili pon├║kan├Ż sortiment o v├Żrobky z polyuret├ínov a spenen├Żch plastov a presko─Źili niektor├Żch na┼íich konkurentov, ktor├ş sa venovali len stroj├írskej v├Żrobe.

2013

Zak├║pili sme 2 zariadenia na ─Źistenie such├Żm ─żadom od firmy ICS Dry ice Germany. Taktie┼ż pre na┼íich dlhodob├Żch z├íkazn├şkov dod├ívame prv├ę ┼ípeci├ílne palety pre dod├ívku komponentov k mont├í┼żi motorov. Za toto obdobie sme v─Ća─Źn├ş na┼íim z├íkazn├şkom a tie┼ż aj dod├ívate─żom. Spolo─Źne m├┤┼żeme r├ís┼ą.

2014

Boli sme osloven├ş dlhoro─Źn├Żm z├íkazn├şkom aby sme mu urobili n├ívrh a dod├ívku paliet pre mont├í┼ż motorov. Jednalo sa o nov├Ż model motora. V kr├ítkom ─Źase sme projekt ├║spe┼íne zvl├ídli. Tie┼ż sme dodali v├Ż┼ąah pre dopravu prevodoviek.

2015

Od za─Źiatku vzniku firmy sme chceli robi┼ą nie─Źo ve─żk├ę. Podarilo sa n├ím dosta┼ą z├íkazku na plnoautomatick├Ż 60 m dopravn├şk na presun motorov a prevodoviek. Roz┼í├şrili sme po─Źet kon┼ítrukt├ęrov.

2016

Je potrebn├ę, aby sa n├í┼í t├Żm okrem kon┼ítrukt├ęrov roz┼í├şril aj o┬áelektrik├írov, ale aj o┬áprogram├ítorov. T├Żm p├ídom si od tohto roka vieme navrhn├║┼ą a spojazdni┼ą zariadenie pod jednou strechou.

2017

V tomto roku sa n├ím podarilo z├şska┼ą prv├ę objedn├ívky na v├Żvoj a v├Żrobu paliet ur─Źen├Żch pre v├Żrobu popredn├ęho v├Żrobcu b┼Ľzd. Taktie┼ż sme navrhli prv├Ż komponent pre robota na manipul├íciu s odliatkami. ├Üspe┼íne sme odovzdali projekt: plne-automatick├í bunka pre u┼ąahovanie komponentov prednej n├ípravy. Ako prv├í firma v EU sme pou┼żili nov├Ż balan─Źn├Ż syst├ęm ur─Źen├Ż pre manipul├ítory.

2018

Z├şskavame prv├ę sk├║senosti pri v├Żrobe jednoduch┼í├şch robotick├Żch pracov├şsk. Taktie┼ż sme nadviazali spolupr├ícu s v├Żrobcom karb├│nov├Żch profilov na mieru a navrhli sme set karb├│nov├Żch manipul├ítorov na prekladanie brzdov├Żch strme┼łov. Pres┼ąahovali sme do nov├Żch priestorov.

2019

Dod├ívka 2 robotick├Żch pracov├şsk n├ís priviedla na r├ízcestie a za─Ź├şname sa plne venova┼ą z├íkazk├ím v oblasti automatiz├ície. Odovzd├ívame manipul├ítory pre nakladanie dvoch bat├ęrii do hybridn├Żch automobilov po─Źas chodu linky.

2020

Tento rok je pre n├ís v├Żnimo─Źn├Ż. Odk├║pili sme halu s are├ílom a chyst├íme sa na ve─żk├║ prestavbu. Napriek celosvetovej situ├ícii sa n├ím podarilo udr┼ża┼ą na trhu a prija┼ą ─Ćal┼í├şch kolegov do teamu.

2021

Rok 2021 n├ím priniesol nov├Żch st├ílych z├íkazn├şkov. Odteraz za─Ź├şname intenz├şvne pon├║ka┼ą na┼íe produkty taktie┼ż mimo automobilov├Ż priemysel.

2022

Kv├┤li ve─żkosti firmy je nutn├ę, aby sme v roku 2022 prist├║pili k zmene riadenia firmy. Zav├ídzame u n├ís syst├ęmov├ę riadenie. Okrem toho v na┼íej firme prebieha pr├şprava na stavbu novej v├Żrobnej haly.

Pos├║va┼ą hranice

By┼ą v┼żdy kreat├şvny a h─żada┼ą rie┼íenia, ktor├ę s├║ efekt├şvne a inovat├şvne. To je z├íkladom na┼íej pr├íce.

Prin├í┼ía┼ą rie┼íenie

N├íjs┼ą odpovede na ot├ízky, ktor├ę s├║ zdanlivo nezodpovedan├ę. Toto je na┼íe poslanie.

Tvori┼ą a inovova┼ą

St├íle h─żad├íme nov├ę inovat├şvne rie┼íenia, ktor├ę zoh─żad┼łuj├║ environment├ílny aspekt na┼íej v├Żroby.

├Üzko spolupracova┼ą

Priamy kontakt je z├íkladn├Żm kame┼łom n├í┼ího podnikania a komunik├ície s klientom.