MK-Tech > Services > ROBOTIKA A AUTOMATIZÁCIA

Chcete sa dozvedieť viac?

Výroba na mieru umožňuje priniesť do Vášho podniku riešenie, ktoré Vám najviac vyhovuje. Ak sa potrebujete poradiť, ktorý typ je pre Vás ideálny, neváhajte nás kontaktovať.

KONTAKTOVAŤ

ROBOTIKA A AUTOMATIZÁCIA

Sme schopní navrhnúť automatizované a robotické pracoviská zákazníkovi priamo podľa požiadaviek a potrieb jeho výrobného procesu. Počas konzultácií a komunikácie so zákazníkom sme schopní proces automatizácie vyladiť a optimalizovať, aby nevznikali časové prestoje a výrobný proces bežal s čo najväčším vyťažením jednotlivých automatizovaných celkov. V rámci realizácie projektu naši špecialisti osadia, naprogramujú a oživia celé pracovisko.

Využitie

 

Pre väčšiu efektivitu v sériovej výrobe je najlepšou voľbou automatizácia daného procesu. Úkony nasledujú po sebe samočinne a automaticky vždy s rovnakou presnosťou, dosahuje sa rovnaká kvalita a vzniká séria výrobkov, ktoré sú prakticky totožné.

V rámci automatizácie sme schopní navrhnúť aj robotické pracovisko, ktoré supluje manuálnu, monotónnu, cyklicky sa opakujúcu činnosť pracovníkov, ktorým ostane len občasná obsluha a údržba robotického pracoviska.

Výhody

 

Pracujeme so svetovými lídrami v tejto oblasti, ktorí dodávajú vysoko výkonné a spoľahlivé komponenty alebo celé roboty, ktoré Vašej spoločnosti pomôžu zvýšiť produktivitu, efektivitu a teda ušetriť. Spolu s robotickým pracoviskom dostanete servis, v rámci ktorého má v budúcnosti vždy kto prísť pomôcť s riešením prípadných problémov, porúch alebo úprav pracoviska. Výhodou je taktiež zníženie počtu potrebných pracovníkov, vylúčenie ľudského faktoru pri veľmi presných alebo chúlostivých procesoch.

  • Maximálne navýšenie produktivity
  • Zvýšenie efektivity práce
  • Práca s profesionálnym robotickým systémom
  • Plný servis spojený s prácou s robotom, alebo jeho súčasťou
  • Zníženie počtu pracovníkov na danom pracovisku
  • Minimalizácia chybovosti – maximálna presnosť

Posledne realizované robotické zariadenie

Odborné výsledky v rámci noriem a štandardov prinášajú nové príležitosti
nie len pre Váš, ale aj náš osobný rast. Tak máme možnosť spoločne tvoriť
novú technológiu pri každom projekte.